„Porcja Pozytywnej Energii - Sałatka Pełna Zdrowia”

Z przyjemnością informujemy, że uczennice klasy piątej: Maja Cybulska, Amelia Drajkowska i Oliwia Pietrzak wraz z rodzicami wzięli udział w konkursie kulinarnym. Zgodnie z regulaminem organizator do dnia 22 września 2018 roku opublikuje na stronie Serwisu listę Zwycięzców Konkursu oraz zawiadomi Zwycięzców pocztą elektroniczną na adres e-mail wskazany przez Uczestnika. Organizatorem Konkursu jest "ADAM-POL" Poleski Adam z siedzibą w Wyszkowie przy ul. Sybiraków 18 07-200 Wyszków.
Mamy nadzieję, że dobra zabawa zaowocuje super nagrodami.

POWODZENIA!

ŚWIĘTO SPORTU
                30 maja 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Dniu Dziecka.  Na Orliku przy Szkole Podstawowej w Słupnie zorganizowano gry, zabawy i zawody sportowe.  Klasy IV – VII współzawodniczyli drużynowo z rówieśnikami ze szkół w Liszynie i Słupnie. Dzieci w dniu swojego święta rywalizowały w wielu konkurencjach, m.in. zgaduj-zgaduli, lekkoatletycznych, przeciąganiu liny, sprawny kelner, wprawny koszykarz, a nawet… sadzeniu ziemniaków. Każdy uczestnik czuł się odpowiedzialny za własną aktywność fizyczną i pamiętał o tzw. zdrowej rywalizacji.

„GMINA SŁUPNO DBA  ZDROWIE”

26 kwietnia 2018 roku podczas Kiermaszu Ogrodniczego, który odbył się przy Urzędzie Gminy Słupno, rozdano nagrody i upominki dla uczestników konkursów: „Eko Ogród”, „Gmina Słupno - Jesteś u siebie” oraz „Gmina Słupno dba o zdrowie”.
Miło nam zakomunikować, że w konkursie plastycznym na logo „Szkoły Promującej Zdrowie” Oliwia Pietrzak zdobyła II miejsce, a Iga i Maja Cybulskie wyróżnienie.
Gratulujemy!

Wyróżnienie

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

6 marca 2018 roku  w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców z dietetykiem Panią  Agnieszką Kisielewską.  Zgromadzeni rodzice zadawali dużo pytań i byli bardzo wdzięczni dyrekcji szkoły za zorganizowanie spotkania.

„ODŻYWIAMY SIĘ ZDROWO I KOLOROWO”

W sobotę 17 marca 2018 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla sześciolatków i ich rodziców. Jedną z wielu atrakcji przygotowanych dla gości były warsztaty kulinarne. Dzieci obejrzały bajkę o zdrowym odżywianiu „Kubuś –Drugie śniadanie”. Pani pedagog zachęciła milusińskich do sporządzenia kolorowych kanapek dla mamy i taty.  Do degustacji przyłączyły się także uczennice z klasy V i VII oraz nauczyciele i Pani dyrektor.  Wszyscy zgromadzeni  przy owocowej herbatce skonsumowali zdrowe i kolorowe łódeczki, autka, sowy, owieczki itp.

SMACZNEGO!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym
na logo pod hasłem "Gmina Słupno dba o zdrowie".
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ich rodzin i został objęty patronatem Wójta Gminy Słupno.
Uczestnicy konkursu wykonują prace plastyczne - propozycje na wspólne logo szkół Gminy Słupno, ubiegających się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Poniżej przedstawiamy wszystkie prace naszych uczniów i czekamy na werdykt.

uczniów klas I-V do wzięcia udziału w konkursie
„Porcja Pozytywnej Energii – Sałatka Pełna Zdrowia”.
Wszystkie informacje oraz regulamin podamy wkrótce.

Szkolny Zespół ds. Promocji Zdrowia

Organ prowadzący:

Gmina Słupno ul. Miszewska 8a

09-472 Słupno

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny:

Kuratorium Oświaty w Warszawie

z delegaturą w Płocku

Copyright ©2016 Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu, All Rights Reserved.