SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

6 marca 2018 roku  w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców z dietetykiem Panią  Agnieszką Kisielewską.  Zgromadzeni rodzice zadawali dużo pytań i byli bardzo wdzięczni dyrekcji szkoły za zorganizowanie spotkania.

„ODŻYWIAMY SIĘ ZDROWO I KOLOROWO”

W sobotę 17 marca 2018 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla sześciolatków i ich rodziców. Jedną z wielu atrakcji przygotowanych dla gości były warsztaty kulinarne. Dzieci obejrzały bajkę o zdrowym odżywianiu „Kubuś –Drugie śniadanie”. Pani pedagog zachęciła milusińskich do sporządzenia kolorowych kanapek dla mamy i taty.  Do degustacji przyłączyły się także uczennice z klasy V i VII oraz nauczyciele i Pani dyrektor.  Wszyscy zgromadzeni  przy owocowej herbatce skonsumowali zdrowe i kolorowe łódeczki, autka, sowy, owieczki itp.

SMACZNEGO!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym
na logo pod hasłem "Gmina Słupno dba o zdrowie".
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ich rodzin i został objęty patronatem Wójta Gminy Słupno.
Uczestnicy konkursu wykonują prace plastyczne - propozycje na wspólne logo szkół Gminy Słupno, ubiegających się o certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Poniżej przedstawiamy wszystkie prace naszych uczniów i czekamy na werdykt.

uczniów klas I-V do wzięcia udziału w konkursie
„Porcja Pozytywnej Energii – Sałatka Pełna Zdrowia”.
Wszystkie informacje oraz regulamin podamy wkrótce.

Szkolny Zespół ds. Promocji Zdrowia

Organ prowadzący:

Gmina Słupno ul. Miszewska 8a

09-472 Słupno

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny:

Kuratorium Oświaty w Warszawie

z delegaturą w Płocku

Copyright ©2016 Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu, All Rights Reserved.