MISTRZ ORTOGRAFII

Uczniowie klas 7 z Liszyna, Święcieńca, Słupna, Nowego Miszewa i Blichowa zmierzyli się z niełatwymi ortograficznymi wyzwaniami podczas Powiatowego Dyktanda.

Wszyscy uczestnicy wykazali się imponującą wiedzą z zakresu ortografii, udowadniając, że zasady pisowni języka polskiego nie mają przed nimi tajemnic.

Tytuł Mistrza Ortografii zdobył Olaf ze Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu — serdeczne gratulacje! Gratulujemy Poli i Marcelowi udziału w konkursie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, zaangażowania i świetnego przygotowania. Dziękujemy także nauczycielom za wsparcie i motywowanie uczniów do rozwijania językowych pasji.