Dzień Edukacji Narodowej – Plebiscyt „Złote Jabłka”

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy moment, kiedy słowa „dziękuję” nabierają szczególnego znaczenia. To czas, w którym nasza wdzięczność dla nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników szkoły staje się niezwykle widoczna. W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił uczcić to święto w wyjątkowy sposób, organizując plebiscyt „Złote Jabłka”. To symbol wdzięczności, który ma uhonorować tych, którzy każdego dnia z miłością i oddaniem kształtują nasze serca i umysły.

Z ogromnym zapałem uczniowie przyznawali tytuły, które oddają unikalne talenty i cechy rady pedagogicznej, emerytowanych nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Było niezwykle wzruszające zobaczyć, jak wiele ciepłych słów i serdeczności płynie z tych prostych, ale głębokich wyróżnień. Nasi Laureaci stali się detektywami ortografii, matkami ciepła i uśmiechu, strażnikami ciszy i dyscypliny, królowymi szybkich odpowiedzi czy alchemiczkami eksperymentów i śmiechu. Każdy z tych tytułów mówi więcej niż jakiekolwiek oficjalne pochwały – oddają one znaczenie codziennej pracy i obecności edukacyjnych przewodników w naszym życiu.

Każde Złote Jabłko to nie tylko nagroda, ale także historia wsparcia, pasji i inspiracji. Nauczyciele, którzy z pasją otwierają przed nami świat nauki, jak strażniczka uśmiechniętych książek, as od niespodzianek, czy magik od ruchu i energii, pokazują, że w nauczaniu najważniejsze są serce i troska. Globtroterka z mapą uśmiechu prowadzi nas przez świat geografii z uśmiechem, a dyrygentka serdecznych dźwięków swoją muzyką 🎶 wprowadza nas w magiczny świat dźwięków.

Nie zabrakło również wdzięczności dla naszego duchowego przewodnika – boskiego DJ-a z charyzmą, który przypomina nam, że edukacja to także rozwój wartości. Ważne są także osoby pracujące w tle, których codzienny trud, choć niewidoczny na pierwszy rzut oka, jest absolutnie nieoceniony.

Laureaci Złotych Jabłek – magicy uśmiechu, mistrzowie czasu, tablicy i historii, programiści od grzybów i ryb – dziękujemy Wam z całego serca. Dzięki Wam nasza szkoła jest miejscem pełnym wiedzy, ciepła i inspiracji. Złote Jabłko są symbolem ogromnej wdzięczności za to, co codziennie dla nas robicie.

Dziękujemy, że jesteście z nami każdego dnia. To właśnie dzięki Wam uczymy się nie tylko wiedzy, ale także tego, jak być lepszymi ludźmi. To był naprawdę wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach.