Katarzyna Porębska

KLASA II

Jestem otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy. Nauczanie dzieci to nie tylko moja praca, lecz także pasja, która daje mi wiele radości. W swojej pracy staram się otaczać dzieci troską i zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności.

kporebska@szkolaswiecieniec.pl

Anna Kaźmierczak

KATECHEZA, BIBLIOTEKA, ZAJĘCIA KREATYWNE, KLASA VI

„Wychownie dziecka jest fascynującą podróżą, w dodatku bez mapy…”
(M.Wojciechowska)
Dlatego od lat staram się być jak najlepszym przewodnikiem dla swoich uczniów.

akazimierczak@szkolaswiecieniec.pl

Elżbieta Maliszewska

KLASA III

Jestem nauczycielką z wieloletnim stażem. Praca z dziećmi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji. Bardzo lubię podróżować, poznawać nowe miejsca, nowe obyczaje, nowe krajobrazy.

emaliszewska@szkolaswiecieniec.pl

Milena Gierzyńska

PRZYRODA LOGOPEDIA, KLASA IV

Nauczyciel z pasją i doświadczeniem. Od kilkunastu lat pracuje w naszej szkole. W wolnym czasie spaceruje po górach i czyta kryminały.

mgierzynska@szkolaswiecieniec.pl

Tomasz Siekierski

INFORMATYKA, TECHNIKA, EDB, ŚWIETLICA

Ze szkołą w Święcieńcu związany od 26 lat. Zainteresowania to: informatyka, motoryzacja i wędkarstwo.

tsiekierski@szkolaswiecieniec.pl

Ks Waldemar Obrębski

KATECHEZA

Jestem księdzem od ponad trzydziestu lat. Moim zadaniem jest troska o katechezę i życie religijne w szkole.

wobrebski@szkolaswiecieniec.pl

Marzena Łukaszewska

MUZYKA, CHÓR

Muzyk-instrumentalista. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie fagotu. Hobby to muzyka ludowa, kultura rustykalna oraz literatura dotycząca Podhala.

mlukaszewska@szkolaswiecieniec.pl

Elżbieta Dziub

BIOLOGIA

Kreatywna i spontaniczna, mam 100 pomysłów na minutę, wolny czas spędzam w literackim świecie fantasy lub sci-fi.

edziub@szkolaswiecieniec.pl

Grażyna Więcek

FIZYKA

gwiecek@szkolaswiecieniec.pl

Przemysław Szelągowski

pszelagowski@szkolaswiecieniec.pl

Eliza Rokicka

WOS, JĘZYK POLSKI

Uczę języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie, czyli zapewne dużo czytam. Oczywiste. Mniej wiadome, że od niemal 30 lat słucham Depeche Mode, Nirvany czy Kultu. Uwielbiam psy.

erokicka@szkolaswiecieniec.pl

Anna Drajkowska

KLASA I

W pracy z dziećmi, jak i na co dzień kieruję się komunikacją opartą na wzajemnym szacunku i empatii. Każdy dzień pracy z dziećmi jest nowym wyzwaniem. Jako nauczyciel jestem dla ucznia drogowskazem, wsparciem, partnerem do rozmowy. Zawsze stawiam na relacje, a największą satysfakcją jest błysk w oku ucznia, którego ciekawość została rozbudzona.

adrajkowska@szkolaswiecieniec.pl

Malwina Adamska

JĘZYK NIEMIECKI

Jestem ambitna i kreatywna. Bardzo lubię pracę z dziećmi, które zabieram w przygodę z językiem niemieckim. W wolnych chwilach podróżuję i czytam książki.

madamska@szkolaswiecieniec.pl

Anna Wieczorek

CHEMIA

awieczorek@szkolaswiecieniec.pl

Agnieszka Lewandowska

JĘZYK POLSKI, ŚWIETLICA

alewandowska@szkolaswiecieniec.pl

Iwona Wagner

JĘZYK ANGIELSKI, WYCHOWAWCA KLASY V

iwagner@szkolaswiecieniec.pl

Ewelina Walkiewicz-Dondzik

MATEMATYKA, WYCHOWAWCA KLASY VIII

Matematyka od zawsze była ulubionym przeze mnie przedmiotem w szkole. Od najmłodszych lat ambicja i pracowitość pomagały mi w dążeniu do wyznaczonego celu. Praca z uczniami i rozbudzenie ciekawości przedmiotem daje mi radość i jest dla mnie największą satysfakcją.

sekretariat@szkolaswiecieniec.pl

Jolanta Czubak

GEOGRAFIA

jczubak@szkolaswiecieniec.pl

Ilona Majewska-Dulęba

WF

Nauczyciel wychowania fizycznego z powołania .

imajewska@szkolaswiecieniec.pl