Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice, Opiekunowie oraz Przyszli Pierwszoklasiści!

Z ogromną radością informujemy, że Szkoła Podstawowa w Święcieńcu oficjalnie rozpoczyna proces rekrutacji do klas pierwszych na nadchodzący rok szkolny 2024/2025. To wyjątkowy czas dla nas wszystkich, pełen oczekiwań i nadziei na nowe przygody edukacyjne, które czekają na naszych przyszłych uczniów.

Jak się zapisać? Wszystkie niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacji, w tym terminy, wymagane dokumenty oraz kryteria przyjęć, zostały szczegółowo opisane na plakatach, które znajdziecie Państwo poniżej tego wpisu. Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Szkoła Podstawowa w Święcieńcu to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego rozwój i dobrostan są dla nas priorytetem. Oferujemy nowoczesne metody nauczania, bogaty program edukacyjny oraz szeroki wybór zajęć dodatkowych, które rozbudzają pasje i zainteresowania naszych uczniów.